Haber

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir Arasında Neler Oluyor? Ramazan Demir’in Sözleri İddiaları Güçlendirdi!

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in yılan hikayesine dönüşen aşk hikayesinde geçtiğimiz günlerde yeni bir gelişme yaşandı. Çiftin önce ayrılıp sonra barıştığı iddia edilirken; Mert Ramazan Demir’in sözleri yine kafaları karıştırdı! ?

“Aşıklar mı? Oldu mu, olacak mı?” Ardından geçtiğimiz aylarda Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir dudak dudağa görüntülendi ve hepimiz rahat bir nefes aldık.

Mert Yazıcıoğlu’nun varlığıyla resmen yılan hikayesine dönen bu aşkta, Yazıcıoğlu’nun ardından sular durulamadı.

Bilmeyenler için (sanmıyorum) küçük bir dip not vereyim: Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu aşk yaşarken, Mert Ramazan Demir ikilinin çok yakın arkadaşıydı. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun isimleri aşk iddialarıyla anılmaya başlayınca hem bu durumdan hem de ikilinin samimiyetinden rahatsız olan Mert Yazıcıoğlu’nun bu ilişkiyi bitirdiği iddia edildi.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, ilişkilerinin ortaya çıkmasının ardından yasak aşk yaşadıkları iddiasıyla eleştiri konusu oldu.

İkili, dizginsiz aşklarını sürdürürken, ayrılık tartışmaları daha önce de çöpe atılmıştı. Taraflar bu ayrılık tartışmalarından bahsetmeyince ortalık iyice karıştı.

Sonra özgün bir tez ortaya atıldı… Mert Ramazan Demir’in sevgilisi Afra Saraçoğlu’na 104 bin TL değerinde pırlanta kolye aldığı ve ikilinin barıştığı iddia edildi.

İkili, ayrılık ya da barışmalarına ilişkin bir açıklama yapmazken, Mert Ramazan Demir’in sözleri ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Sabah saatlerinde İstanbul’da bir yerden çıkan Mert Ramazan Demir, ayrılık haberini hatırlatarak, “Bunun aslı ne?” “Lütfen bu gece böyle olsun, onu da yazma.” cevabı verdi.

“Afra Saraçoğlu’ndan neden ayrıldınız?” Demir, “Sorma, bir dahaki sefere konuşalım. İyi geceler kardeşim bir dahaki sefere. İyi geceler, bu sefer sorma kardeşim.”

Mert Ramazan Demir’in bu sözleri ve halleri bu tezleri güçlendirdi…

Bakalım taraflardan biri açıklama yapacak mı?

haberhavza.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu