Haber

Edirne Keşan’da ‘100 Yılın İndirimleri’ başlıyor

Erdoğan DEMİR – Keşan Postası / EDİRNE (İGFA) – Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, Keşan Ticaret Borsası, esnaf odaları ve kamu kurumlarının işbirliği ile 18-19-20 Kasım 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan “100 Yılın İndirimleri” aktifliğinin basın lansmanı gerçekleştirildi.

Kunduracılar Çarşısı’ndaki saat kulesinin önünde hazırlanan platformda yapılan lansmanın açılışın konuşan Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Lideri Hasan Kocaman, aktifliğe tüm Keşan halkını davet etti. Lider Kocaman; 18-19-20 Kasım’da yapılacak olan Keşan Kurtuluş Aktiflikleri ismi altındaki çalışmalarda Keşan Ticaret Odası, borsa ve öteki oda liderlerimizin ortak çalışmasıyla yapılan bu çalışmayı tüm bölge halkına iyi olmasını diledi.

Keşan Ticaret Borsası İdare Şurası Lider Yardımcısı Murat Orhun da, aktiflik kapsamında tüm esnafların eş vakitli olarak 3 gün boyunca indirime girmesi, çocuk aktiflikleri, bando dinletileri, yüz boyama, halk dansları toplulukları, tavla turnuvası, Gençlik ve Spor Merkezi akıl ve zeka oyunları faaliyetleri, fotoğraf ve sanat stantları, sokak müzikleri üzere bir çok alanda etkinlikler düzenleneceğini söyledi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Katip Üyesi Sadık Gamsız ise, Keşan’da Ticaret Borsası, Belediye, Esnaf Odaları ile iş birliği içerisinde olarak yaklaşık 1 aydır 100. Yıla yakışır 100 Yılın İndirimleri aktifliğine hazırlandıklarını kaydederek, daha öncesinde Kurtuluş Caddesi’nde düzenlenen indirim günlerini bu yıl Kunduracılar Caddesi, Artı Çarşı, Kurtuluş Caddesi, Namazgâh Sokak, Borsa Sokak, Bakırcılar Sokak ve Hal Geçidi Sokak’larına yayma kararı aldıklarını söyledi.

Gamsız,hediyelik eşyadan, mobilyaya, besinden, dokumaya, beyaz eşyadan, halıya, bilgisayardan, elektronik eşyaya ve birçok eserde geçerli olmak üzere 3 gün boyunca 100 Yılın İndirimleri, Keşan’da başlayacağını ve etkinlikler kapsamında trafiğe kapalı olacak olan cadde ve sokaklarda açılacak stantlarda 30’un üzerinde kurum ve kuruluşlar ile üye kooperatiflerin, özel işletmelerin ve yöresel eser pazarlarının stant açarak yer alacağını belirtti.

“18 KASIM CUMA GÜNÜ KURTULUŞ CADDESİ’NDE KORTEJ OLUŞTURULACAK”

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası İdare Konseyi Lider Yardımcısı Orkun Özkaya ise, Keşan’n Kurtuluşu’nun 100. Yılına yakışır biçimde pandemi sonrası üzerimizde bulunan ekonomik tesirlerini bir nebzede olsa hafifletecek, indirim etkinliklerini düzenleyerek üyelere, mahallî işletmlere ve vatandaşlara katkı sağlamayı hedeflediklerini kaydetti.

Lansman merasiminde konuşan Belediye Lider Yardımcısı Yakup Balcı da, aktifliğin içeriği kapsamında ttüm esnaflarımızın eş vakitli olarak 3 gün boyunca indirime girerek alışveriş şenliğine takviye vermelerini isterken, “3 gün boyunca çocuk aktiflikleri, bando dinletileri, yüz boyama, halk dansları toplulukları, tavla turnuvası, gençlik spor merkezi akıl ve zekâ oyunları faaliyetleri, fotoğraf ve sanat stantları, sokak müzikleri üzere birçok alanda etkinlikler de düzenleyeceğiz. Keşan’ımızın Kurtuluş Bayramı kutlu olsun. Tüm hemşerilerimizi hürmetle selamlıyoruz. Alışveriş şenliğimiz huzur ve bereketli geçsin. Katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu