Teknoloji

Epic Games Bu Hafta 346 TL’lik İki Oyunu Bedava Veriyor!

 
Bildiğiniz gibi her hafta ücretsiz oyun ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları perşembe günü satışa sunuldu. Artık macera rol yapma oyunu EARTHLOCK’u ve strateji şehir kurma oyunu Surviving the Aftermath’i Epic Games kitaplığınıza kalıcı olarak ekleyebilirsiniz. Oyunlara 23 Kasım Perşembe TSİ 18:00’e kadar ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
 
toprak kilidi
 
 
 
Earthlock, 90’ların sonundaki klasik 3D rol yapma oyunlarından ilham alan, bağımsız olarak geliştirilmiş bir deneyimdir ve sıra tabanlı dövüşe ve karakter ilerlemesine yeni bir bakış açısı getirir.
 
– Epik Oyunlar sayfası
 
Sonrasında Hayatta Kalmak
 
 
 
Kıyamet sonrası bir gelecekte hayatta kalabileceğiniz ve gelişebileceğiniz oyunda kaynaklar kıt. Felaketlere dayanabilecek, üretim açısından en iyi koloniyi kurabilir, koloni sakinlerini koruyabilir ve harap olmuş bir dünyaya medeniyet getirebilirsiniz.
Öte yandan koloni sınırlarının ötesine geçerek çorak toprakları keşfederek kaynak toplayabilir, rakip kolonilerle tanışabilir ve dünyanın sırlarını ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz.
 
– Epik Oyunlar sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu