Haber

Ergin Ataman: Provokatörler Fenerbahçe camiasını temsil etmiyor

Panathinaikos Başantrenörü Ergin Ataman, THY Euroleague’de Final Four öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“Kendi ülkeniz dışından bir takımla ülkenizden bir takıma karşı mücadele edeceksiniz” sözleri üzerine Ergin Ataman, “Bu ulusal takım mücadelesi değil. Dünyanın en önemli basketbol organizasyonlarından biri. Türk koç olarak bir yandan ülkemi temsil ediyorum ama bir yandan da Yunan takımını temsil ediyorum. Türk takımının başında da Litvanyalı koç var. Büyük bir takıma karşı zorlu bir yarı final maçı olacak. Fenerbahçe Kulübü’ne ve taraftarlarına çok büyük saygım var. Elimizden geleni yapıp kazanmaya çalışacağız. Sanırım 5-6. Final Four’um olacak. Büyük duygularım yok. 2 defa kazandım zaten. 3. kez kazanmaya çalışacağım” dedi.

Otel önünde yaşanan olaylarla ilgili konuşan Ergin Ataman, “EuroLeague CEO’sundan Alman polisine kadar herkese teşekkür ediyorum. Bu basın toplantısında o küçük insanların yaşattığı önemsiz şeylerle ilgili konuşmak istemiyorum. 10-15 kişilik provokatörler Fenerbahçe camiasını temsil etmiyor. Ben Fenerbahçe Kulübü’ne, taraftarına çok büyük saygı duyuyorum. Ayrıntıya girmek istemiyorum. Bu konuyu konuşmayacağım. Burada basketbol konuşuyoruz” ifadelerini kullandı.

(SPOR SERVİSİ)

sur-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu