Haber

eSuper League için güçlerimizi birleştirmek

İSTANBUL (İGFA) – Türk Telekom, dijital dönüşümdeki öncü rolüyle eFootball ekosistemini ve Türk futbolunun gelişimini desteklemektedir. Türk Telekom bünyesinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile imzalanan anlaşma kapsamında eSüper Lig’in isim sponsoru ve resmi yayıncısı Türk Telekom oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve Büyük Lig’de mücadele eden 17 grubun yer aldığı eSüper Lig’e Türk Telekom’un adı verildi.

Türk Telekom eSüper Lig’de mücadele Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’da Tivibuspor kanallarından canlı yayınlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi, “Federasyon olarak hem erkek hem de kadın futbolunda sürdürülebilir başarıyı hedefliyoruz. Hem Milli Takımımızın hem de kulüp takımlarımızın bu kategoride elit ülkeler arasında yer almasını sağlamak olacaktır.”

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Türkiye’nin sağlıktan eğitime, kültürden spora birçok alanda dijitalleşme yolculuğunda vizyonumuzu hayata geçiriyoruz. Sporun gelişmesi ve geniş kitlelere ulaşması için uzun yıllardır farklı branşlarda verdiğimiz desteği, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştığını gördüğümüz eFootball ekosisteminin gelişimi için sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu