Haber

Hadise, Gürkan Şef’in iddialarına yanıt verdi: “Hayatımda kimse yok”

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir iddia ortaya atıldı. ve şef Gürkan Topçu bir araya geldi; Ortak arkadaşları aracılığıyla tekrar arkadaşlarının evinde buluştukları söylendi.

Birlikte yemek yiyen çiftin yakınlaştığı iddia edildi. Başarılı müzisyen son olarak aşk dedikoduları karşısında sessizliğini bozdu.

Sosyal medya hesabından dedikoduları yalanlayan Hadise, uzun bir yazı paylaştı.

“İnsanları takip edemiyorum ve sayamıyorum”

ünlü müzisyen, “Sanırım sizinle konuşmak istediğim bir konu var, şikayet etmek ya da kızmak için değil, bunu dürüstçe ifade etmek istiyorum. Müzik mesleğim için çok çalışmaya başladığımda elbette ki heyecanı ve arzuyu hissettim. gündemde olmak ve gündemde olmak.

Kaos var

Ama aynı zamanda bunun da bir bedeli olacağının farkındaydım. Özellikle son zamanlarda baktığımda; Adımın anıldığı, aşk hikayelerimin yazıldığı insanları artık ben bile takip edemiyorum, sayamıyorum. Gerçekten bu durumun bir noktadan sonra inandırıcılığını kaybedeceğini düşünüyordum, en azından öyle umuyordum ama bu durum ısrarla devam ediyor ve bu haberle baş başa kalmaktan yoruldum. Bütün bu karmaşanın içinde neredeyse istesem de kimseyi hayatıma alamayacakmışım gibi geliyor.

“Aşkı ve aşık olmayı çok seviyorum”

Ama tekrar söylemek istiyorum; Bilmeni isterim ki eğer gerçekten değer verdiğim biri hayatıma girerse bunu seninle paylaşırım. Çünkü aşkı ve aşık olmayı çok seviyorum. Emin olun, zamanı geldiğinde duygularımı her zaman olduğu gibi özgürce ifade edeceğim.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu