Yaşam

Haluk Levent 19 Mayıs’ta Küçükçekmece’de

Mustafa Kemal Atatürk’ün bağımsızlık ve aydınlanma meşalesini yaktığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yıl dönümü Küçükçekmece’de yapılacak Haluk Levent konseri ile coşkuyla kutlanacak.

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği 19 Mayıs kutlamaları kapsamında, Atakent Menekşe’de düzenlenecek konserde İstanbullu binlerce genç Haluk Levent’in müziği, türküleri ve marşlarıyla Gençlik Bayramı’nı kutlayacak, ecdadını minnet ve özlemle selamlayacak. Park. Sözüm sana Ceddim, Görevimiz Cumhuriyet!’ sloganıyla gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs kutlamaları saat 20:00’de başlayacak.

Cumhurbaşkanı Kemal Çebi’den İstanbullulara Davet

7’den 70’e tüm İstanbulluları Küçükçekmece’deki 19 Mayıs kutlamalarına davet eden Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Milli mücadelenin 104. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve milli mücadele kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz, minnet ve merhamet. 19 Mayıs, gençlere bırakılan sonsuz emanet, bağımsızlığımızın ilk adımıdır. Küçükçekmece’de tüm gücümüzle ve coşkumuzla binlerce gencimizle bayramımızı kutlayacağız. Tüm İstanbulluları bayram sevincini birlikte yaşamak, müziğin, baharın ve açık havanın tadını çıkarmak için Küçükçekmece’mize davet ediyorum.”

PROGRAM

Konser:19 Mayıs 2023 Cuma

Saat:20.00

Yer:Atakent Mahallesi Menekşe Parkı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu