Yaşam

İbrahim Tatlıses, Gülben Ergen ve Şafak Sezer aynı sahnede! Dansları ve şarkıları alkış aldı

İzmir Menemen Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte İbrahim Tatlıses, Gülben Ergen ve Şafak Sezer birlikte sahne aldı. Şafak Sezer’in sunumu ve esprileriyle ortamı ısıttığı gecede Gülben Ergen ilk kez şarkı söyledi. Gülben Ergen’in ardından sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, dünden bugüne hep en sevilen şarkılarını Menemenlilerle birlikte seslendirdi.

3 ÜNLÜ İSİM SAHNEDE

Binlerce Menemenlinin yoğun ilgi gösterdiği konserin en renkli anları ise üç ünlü ismin sahne ortasına gelerek birlikte şarkı söylemesi oldu. İbrahim Tatlıses, Gülben Ergen ve Şafak Sezer, İmparator klasikleri arasında yer alan “Hadi Söyle” şarkısını birlikte seslendirdi. Şafak Sezer’in sesi ve yorumu İbrahim Tatlıses’i şaşırttı. İmparator, sahnedeki Sezer’i işaret ederek, “Vay be sese bakın” dedi ve ardından seyircilerden Sezer’i alkışlamalarını istedi.

TATLISLAR VE ERGEN DANSI

Müziğe gönül veren İbrahim Tatlıses ve Gülben Ergen ikilisi, sahnede romantik bir dans gösterisi sergiledi. Gülben Ergen, Tatlıses’in “Haydi Anlat” adlı müziğinin mesleği açısından büyük değer taşıdığını vurgulayarak, yıllar önce bu müzik videosunda yer almasının kendisine şans getirdiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu