Yaşam

Kızılcık Şerbeti 26.Bölüm Tek Parça Full İzle Ekran: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça izle

Show TV’nin fenomen yapımı Kızılcık Şerbeti her bölümüyle sosyal medyayı alt üst ediyor. Başrollerini Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün paylaştığı dizi her Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla herkesi büyüleyen dizinin yeni bölümü izleyenleri ekrana kilitledi. Serinin yeni bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Kızılcık Şerbeti 26. bölüm tek modül tam ekran…

Kızılcık Şerbeti’nin son bölümde Doğa, Fatih’in kendisini aldattığını öğrenince çocuklarının velayetini alıp delil toplamayı planlıyor.

Hiçbir şey duymamış gibi yapan Tabiat yaşadıklarını sadece Alev’e anlatır. Bu süreçte ona sadece Alev destek olacaktır.

Ömer ve Kıvılcım eskisi gibi yakınlaşmış ve aşklarını istedikleri gibi yaşamaya başlamışlardır. Aile ise Nilay’ın bebeğinin erkek olduğunu öğrenince çok sevinir.

Ünal ailesi Umut’la arasındaki sorunları çözse de Umut’un ailesi sorun çıkarmaya başlar. Umut, Nursema’yı istemek için Sönmez’le birlikte gelmek zorunda kalır.

Kayahan’ı çevresinden uzaklaştırmayı başaran Ömer, hiç beklemediği bir anda ondan büyük bir darbe alır. Kayahan, Ömer ve ailesinin tüm sırlarını açığa çıkarır.

Kızılcık Şerbeti 26.Bölüm Tek Parça İzle

Kızılcık Şerbeti 26. BÖLÜM TEK KESME TAM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu