Teknoloji

PUBG Güncelleme 23.2: Geri Çağırma Sistemi, Klan Sistemi ve Weackyjacky101 Kaplamaları

En son güncellemeyle, yalnızca standart Battle Royale moduna ekstra bir eğlence katmanı eklemekle kalmayan, aynı zamanda savaş alanlarında çeşitli yeni stratejik oynanışları teşvik eden benzersiz bir PUBG: BATTLEGROUNDS özelliği sunuyoruz.

Yeni “Geri Çağırma Sistemi”, mevcut “Geri Dönüş BR” (Geri Dönüş BR) mekaniğinden birkaç değerli farklılık sunuyor: sadece düşen oyuncu yerine hayatta kalan ekip üyelerinin işbirliğini ve çabasını gerektirecek ve oyunun ortalarına kadar mevcut olacak. , ve Geri Çağırma Sistemini kullanmaya çalışan düşman oyuncuları rahatsız etmeyi mümkün kılacaktır. Hayatta kalan ekip üyelerinin rolleri artık başarılı bir geri çağırma için çok daha önemli olduğundan, yeni Geri Çağırma Sistemi Geri Dönüş BR savaşlarında mücadele eden deneyimsiz oyuncuların yardımına gelecek. Geri Çağırma Sistemi; Erangel, Miramar ve Deston haritalarında bulunacak.

Klan Sistemi ayrıca PUBG: BATTLEGROUNDS’a eklendi. Bu yeni özellik, oyuncuların çeşitli avantajlar ve ödüller kazanmak için klanlar oluşturmasına ve klan üyeleriyle işbirliği yapmasına olanak tanıyacak. Ek olarak, oyuncuların kendilerine sunulan araçları kullanarak benzersiz bir klan amblemi oluşturabilecekleri Klan Amblemi Atölyesi web sitesi açıldı. Bu sayede oyuncular klan etiketlerini girerek klan amblemlerini süsleyebilecekler. Yeni oluşturulan klan amblemi fotoğraf olarak kaydedilebilir ve sosyal medya kanallarında paylaşılabilir. Web sitesi aracılığıyla oluşturulan klan adları, etiketler, amblemler ve diğer içerik, oyuncunun hesabında oyun içinde görüntülenmeyecektir.

PUBG İş Ortaklarımızdan biri olan WackyJacky101 ile uzun süreli ortaklığımızı bir dış görünüm paketi işbirliğiyle kutluyoruz. WackyJacky101’in Mega Paketi (3.700 G-COIN) şunları içerir:

WackyJacky101 Kurt Seti (1.590 G-COIN)

WackyJacky101 Kiti (1.040 G-COIN)

WackyJacky101 Silah Seti (1.980 G-COIN)

WackyJacky101 Ekipman Seti (1.000 G-COIN)

Bonus Öğeler: WackyJacky101 Kurt Maskesi, WackyJacky101 Kıpırdat Uzunluk İfadesi (Emote), WackyJacky101 (Sprey)

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu