Teknoloji

Rol Yapma Oyunu Lost Soul Aside’ın Yayıncılığını Sony Üstlendi

 
Uzun müddettir küçük takım Ultizero Games tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Lost Soul Aside’ın yayıncılığını Sony Interactive Entertainment üstlendi. Kendi türüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanan bu yapım dünya çapında PlayStation 4 ve PlayStation 5 için konsolları için çıkış yapacak.
 
İlk fragman 2016 yılında yayınlandı
 
 
 
Lost Soul Aside’ın birinci fragmanı 2016 yılında yayınlandı. Yayınlanan bu fragman oyuncular tarafından bir oldukça ilgi gördü. Başlangıçta sırf bağımsız üretimci Yang Bing tarafından geliştirilen oyun, birebir yılın Ekim ayında Sony Interactive Entertainment tarafından “China Hero” projesine davet edildi.
 
Projeye davet edildikten sonra Sony Interactive Entertainment ve ortakları Yang Bing stüdyosuna tam takviye sağladı. Bu kapsamda Yang Bing stüdyosu Ocak 2017’de Ultizero Games’i kurdu ve şu anda 40’tan fazla bireyden oluşan bir geliştirme grubuna sahip. 
 
Lost Soul Aside oyunculara neler sunuyor?
 
Bilim kurgu temasını, kılıç dövüşlerini ve üstün güçleri bir ortaya getiren Lost Soul Aside, bunların yanına aksiyon ve rol yapma öğelerini katıyor. Oyuncular bu oyunda kendi şekillerine nazaran uygun silahları seçebiliyor ve kuvvetli bir uğraşa atılıyor.
 
Yayınlanan yeni fragman
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu