İş

TP Vision Titan OS ile Stratejik Ortaklık Kurdu

Titan OS SL, televizyon üreticilerine özelleştirilmiş bir Akıllı TV platformu sunma hedefiyle bağımsız bir işletim sistemi geliştiren bir Avrupalı ​​​​şirkettir. Dijital platform hizmetleri hem küresel hem de yerel akış seçeneklerini içerir.

Yeni işletim sistemi Titan OS, markanın TP Vision markasıyla küresel stratejik ortaklığı kapsamında ilk kez piyasaya süreceği 2024 model iki Philips TV modelinde yer alacak. (PML9009 ve PUS8909 modelleri)

Titan OS SL ayrıca İngiltere ve İskandinavya’nın lider teknoloji perakendecisi Currys markasıyla da stratejik bir ortaklık kuruyor. Ortaklık kapsamında; Currys, işletim sistemini ilk olarak kendi markası olan JVC TV’lerde piyasaya sürecek ve bu, Birleşik Krallık pazarındaki ilk perakende-medya işbirliğine işaret edecek.

Titan işletim sistemi aynı zamanda, TV üreticilerinin işlerini donanımın ötesine taşımayı amaçlayan Titan Reklamcılık tarafından yönetilen son teknoloji reklam çözümlerini de içeriyor ve TV markalarının yüzde 40’ı için sistematik bir gelir akışı yaratma fırsatı sunuyor. kendilerine ait işletim sistemleri yoktur. (GFK Verileri 2022)

Teknoloji, eğlence ve reklam şirketi Titan OS SL (Titan OS), akıllı TV’ler için bağımsız bir işletim sistemi piyasaya sürdüğünü ve reklam hizmetlerine de başladığını duyurdu.

Titan OS SL, şirketin Linux tabanlı TV’lerine özel bir yan kuruluşu olan TP Vision’ın stratejik ortağı oldu. Platform, Avrupa ve Latin Amerika’daki seçkin Philips ve AOC TV’lerde satışa sunulacak. Yeni işletim sistemi ilk olarak iki üst segment modelle satışa sunulacak: PML9009 küçük LED TV ve PUS8909 premium LED TV modelleri 2024 yılında raflarda olacak.

Genel merkezi Barselona’da, ek olarak Amsterdam ve Taipei’de ofisleri bulunan Titan OS SL, Disney, Roku, Rakuten TV ve KKR’den ünlü endüstri uzmanları da dahil olmak üzere önde gelen Avrupa ve Amerika eğlence, medya ve yatırım segmentlerinden yararlanmaktadır. Sanayi yöneticileri tarafından kuruldu.

TP Vision Avrupa ve Latin Amerika CEO’su Kostas Vouzas, marka işbirliğine ilişkin düşüncelerini paylaşıyor. “Uzun vadeli iş stratejimiz kapsamında Smart TV platformu seçeneği sunmak artık vazgeçilmez hale geldi. Titan OS SL ile olan ortaklığımız sayesinde Titan OS platformunun bir parçası olduk. Platform aynı zamanda bize kendi özelleştirmelerimiz ve ürün entegrasyonlarımız. Sonuç olarak müşterilerimiz dünya çapında hem premium hem de premium ürünlerden yararlanabilecek. “Hizmete kolay erişim ve daha fazla yerel içeriğe erişim sağlayacak.” sözleriyle aktardı.

Titan OS SL CEO’su Jacinto Roca heyecanını dile getiriyor “Philips ve AOC markalarından sorumlu TP Vision ile ortaklığımız konusunda çok heyecanlıyız. Birlikte, gelişmiş ve kişiselleştirilmiş bir bağlantılı TV deneyimi sunmak ve izleyicilerin en sevdikleri içeriklere kolayca erişmelerini sağlamak için TV’yi yeniden konumlandırıyoruz. Bu işbirliği sayesinde, İlk günden itibaren Avrupa ve Latin Amerika’da milyonlarca insana “İzleyiciye ulaşabileceğiz.”sözleriyle aktardı.

Susie Moan, Curry’nin Baş Veri Sorumlusu, işbirliğine ilişkin düşünceler “Currys Connected Media ağımızın bir parçası olarak bu yeni özelliği başlatmak için Titan OS ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık tüketicilerin ilgisini çekmek için heyecan verici ve yenilikçi bir fırsattır.”sözleriyle aktardı.

İŞLETİM SİSTEMİ; Netflix, Prime Video, Youtube, Disney+, Pluto TV, DAZN ve diğer platformların da aralarında bulunduğu global ve yerel partnerlerle 2024 yılı için yapılan anlaşmalar kapsamında izleyicilere kapsamlı, premium bir hizmet ve ilgili kanal listesine erişim imkânı sağlayacak. ,

Titan OS SL, bilgi güvenliği ve gizliliğine verdiği önem nedeniyle yerel ve bölgesel düzenlemelere sıkı sıkıya uymakta ve en yeni IAB standartlarına paralel olarak müşterilerinin haklarının korunmasına yardımcı olmaktadır. Titan platformu ayrıca güvenli ve güvenilir televizyon eğlencesinde yeni bir standart belirlemek için gelişmiş dolandırıcılık önleme ve doğru ölçüm hizmetleriyle özel olarak güçlendirilmiştir.

 

TP Vizyon Hakkında

TP Vision Europe BV (‘TP Vision’), merkezi Amsterdam’da bulunan, tamamı TPV Technology Limited’e (‘TPV’) ait olan, dünyanın önde gelen monitör ve TV üreticilerinden biridir.

2012 yılında kurulan ve bugün tüketici TV ve ses endüstrilerinin en büyük küresel oyuncularından biri olan şirket, üstün ses ve görsel deneyimler sunan tüketici elektroniği ürünleri ve teknolojileri üretiyor, geliştiriyor ve pazarlıyor. Tüketici ve tüketici memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanan TP Vision’ın ürün portföyü; tüketici ses ürünleri ve televizyonları, profesyonel ekranlar ve içerik işletim sistemleri. Bu ürün ve çözümler, TP Vision’ın kendi markası olan AOC’nin yanı sıra, Koninklijke Philips NV lisansı altında kullanılan Philips markası aracılığıyla da pazara sunulmaktadır. Önde gelen elektronik markalara ve ödüllü ürünlere ev sahipliği yapan TP Vision; Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Hindistan ve Asya-Pasifik’teki seçkin ülkelerdeki operasyonlarıyla dünya çapında 2.000’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. TP’nin Vizyonu; Ürün geliştirme, tasarım, kusursuz işletme ve üretim sorumluluğu konusundaki uzmanlığıyla toplumun günlük yaşamına değer katmayı amaçlamaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu