Teknoloji

Elon Musk, Twitter merkezinin üst kısmındaki devasa “X” logosunu kaldırmak zorunda kaldı

Kendini X olarak yeniden markalaştıran Twitter, San Francisco’daki genel merkezinin tepesine yerleştirdiği devasa ve gösterişli X logosunu kaldırmak zorunda kaldı. Kısa sürede dikilen ve kısmen kum torbalarıyla güçlendirilen tabela, binanın yakınında oturanlardan şikayet almıştı. Şikayetlerin başında, çok parlak aydınlatmanın neden olduğu rahatsızlık geldi.

Şikayete göre Twitter, çatıya çıkmak isteyen müfettişlere X logosunu söyleyerek defalarca erişimi engelledi. bir olay için geçici olarak aydınlatılan bir işaret” dedi ki.

San Francisco Bina Kontrolü ve Şehir Planlama Departmanı İrtibat Müdürü Patrick Hannan Twitter’ın genel merkezinin bulunduğu binanın sahibine bir ihlalin bildirildiğini ve yetkisiz logo hakkında 24 şikayet aldığını doğruladı. Ayrıca bakanlığın inceleme ve soruşturma masraflarını karşılamak için bina sahibine para cezası vereceğini söyledi.

Twitter’ın sahibi Elon Musk, daha önce şirket eski kuş logosunun yerini alacak yeni, kalıcı bir logo üzerinde çalışırken kullanılan logoyu “geçici” bir logo olarak tanıtmıştı.

https://twitter.com/MattBinder/status/168570113812242433

Eskiden Twitter HQ olarak bilinen binanın tepesinde Elon Musk’ın dev X logosu…

kum torbaları tarafından tutuluyor gibi görünüyor pic.twitter.com/dLtPpekpXr

— Matt Binder (@MattBinder) <apamukkale-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu