Haber

Tur Assist deprem bölgesine yüzlerce çekici ve vinç seferber etti

Tur Assist, geçtiğimiz ay yaşanan deprem felaketinin ardından 100’e yakın tedarikçiyi ve 600’den fazla personeli seferber etti.

Tur Assist’in açıklamasına göre, deprem bölgesinde 350’ye yakın cazibeli vinç ve aktif vinçle faaliyet gösteren şirket, 1 ayda 2 binden fazla aracı bölgeden çekerek kurtarılmasında etkin rol oynadı. dönem.

Tur Assist, verdiği acil yardım hizmetlerinin yanı sıra Karavan Forum iş birliği ile bölgeye kervanların gönderilmesini sağlayarak depremzedelerin barınma süreçlerine katkı sağladı.

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Çeşit Assist Genel Müdürü Timur Selçuk Turan, çekici ve vinçlerin mevcudiyeti konusunda bölgede çok önemli bir karamsarlık olduğunu ilk saatlerden itibaren belirlediklerini belirtti.

Yardıma ihtiyacı olan her vatandaş için 400 teknik eleman ve 200 çağrı merkezi personeli ile 7/24 teyakkuz halinde olduklarını belirten Turan, şunları kaydetti:

“Enkaz kaldırma ve arama kurtarma çalışmalarına ticari telaşa kapılmadan var gücümüzle katılmaya çalışırken, bölgedeki ulaşım ve arama kurtarma süreçlerini aksatabilecek araçların çekilmesini sağladık. Öte yandan, çekilen araçları sadakatle korumak için hızlı bir şekilde hasarlı araç garajlarımıza transfer ettik.

Hayatını kaybeden insanlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, geride kalanlara sağlık diliyoruz. Bölgenin kalkınma sürecinde özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Yaralarımızı birlikte saracağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu