Haber

Bakan Bozdağ’dan adli tıp personeline teşekkür

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından bölgede sağlık hizmetleri yürüten Adlı Tıp Kurumu Hatay Küme Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından bölgede adli tıp hizmetleri yürüten Adli Tıp Kurumu Hatay Grup Başkanlığı’nı ziyaret etti. Toplantıya 81 ilden tıp uzmanı, biyolog, otopsi teknisyeni ve diğer çalışanlarla gelen Bakan Bozdağ, çalışmaları inceledi.

“Özverili çalışmalarınız için teşekkür ederim”

Bakan Bozdağ, bölgede gönüllülük esasına göre özveriyle görev yapan çalışana teşekkür ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ve sana sabır diliyorum. Tıp uzmanlarımız, teknisyenlerimiz ve diğer çalışanlarımız bu süreçte çok değerli görevler üstlendiler. Bir yandan sınavlar, diğer yandan kimlik ve ispat açısından değerli görevler üstlendiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Hem depremi yaşayan hem de burada çalışmaya devam edenlere “Burada gönülden görev yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Teşekkürler, varsınız” dedi. – ANKARA

haber-kilimli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu